L’Amour Night je večírek, který oslavuje nejen ženskou krásu, ale také erotiku, která je nám všem velmi blízká. Je to ale téma, které pro mnohé stále zůstává citlivé a my se ho snažíme podpořit, ovšem s patřičnou grácií a elegancí. Z toho důvodu, jsme na akci stanovili dresscode a věříme, že to bude jeden z mnoha důvodů, díky kterému se pro Vás tento večer stane výjimečným.

 

Jak se vhodně obléknou na L’Amour Night?

Formu oděvu jsme zvolili formální až semi formální. Nabízí se zde široká škála možností toho, co si na sebe obléknout.

 

Inspirace pro dámy

Pro dámy zde platí, že mohou zvolit dlouhou večerní toaletu (L’Amour Night není ples, proto si nemusíte lámat hlavu s tím, zdali je dostatečně honosná), ale zároveň můžete svému outfitu odlehčit a sáhnout například po koktejlových nebo tzv. malých černých šatech, kostýmku či sukni s blůzkou. L`Amour Night můžete pojmout i méně honosněji a zvolit model vhodný do kanceláře, na úřad či důležitou schůzku a nesáhnete vedle.

Představivosti se ovšem meze nekladou a pokud máte v šatníku odvážnější, ale vkusný kousek, který je na běžnou párty příliš výstřední, na L’Amour Night ho rozhodně uvítáme.

 

Inspirace pro pány

Pánové, i vy máte několik možností, co si obléknout. Můžete zvolit oblek s kravatou i bez ní, nebo ho doplnit motýlkem či askotem (šálová kravata). Barva obleku je na vás, není nutné dorazit pouze v tmavé variantě. Stejně jako dámy máte možnost odlehčit svému outfitu. Proto, pokud byste se cítili v kompletním obleku příliš svázaní, akceptujeme i tmavé kalhoty s polokošilí či pulloverem.